W tych przepojonych niepokojem i stresem czasach, warto zadbać o wewnętrzny spokój, pielęgnować życzliwość i współczucie wobec siebie i innych. Medytacja umożliwia znalezienie w sobie przestrzeni i ciepła, które pomagają radzić sobie w trudniejszych chwilach w bardziej otwarty i świadomy sposób. Zapraszamy na naukę medytacji mindfulness i compassion online.

Postanowiliśmy zorganizować dla Was naukę medytacji online, abyście mogli lepiej zadbać o siebie w tym trudnym i wymagającym czasie pandemii. Proponujemy Wam zajęcia prowadzone na bezpłatnej platformie Zoom, indywidualne lub grupowe. Poprowadzi je Filip Kołodziejczyk – psychoterapeuta i nauczyciel mindfulness.

Zajęcia trwają 45 minut i mają promocyjną cenę, z uwagi na obecny czas.

Cennik:

  • Sesje indywidualne: 60 zł / 45 min.
  • Sesje grupowe (2 – 5 osób): 35 zł osobę / 45 min.

Obowiązuje płatność z góry za 3 spotkania. W wyjątkowych sytuacjach dopuszczamy możliwość cotygodniowych płatności – w takiej sytuacji prosimy o wiadomość na maila.

Zapisy: Zgłoszenia prosimy przysyłać na maila: kontakt@iuip.eu.

Prowadzący:

Filip Kołodziejczyk – dyplomowany i wieloletni nauczyciel Mindfulness. Ukończył pierwszy w Polsce trening nauczycielski prowadzony przez niemiecki Institute for Mindfulness Based Approches. Obecnie jest mentorem dla nauczycieli uważności w ramach tego Instytutu. Z wykształcenia psycholog. Głównym obszarem jego zainteresowań i specjalizacji jest tak zwana Trzecia Fala terapii, czyli nurt psychologii poznawczo-behawioralnej.

 

 

Menu